آموزش راه اندازی زنگ بی سیم لوک آرم

آموزش راه اندازی زنگ بی سیم لوک آرم

امروزه برای تامین امنیت بیشتر برخی از مشاغل مانند طلا فروشی یا حتی برخی منازل و کنترل ورود و خروج از دستگاه هایی استفاده می شود که با نام زنگ بی سیم شناخته می شوند. یکی از بهترین زنگ های بی سیم از لحاظ کیفیت و برد لوم آرم هست. با ما همراه باشید تا با راه اندازی زنگ بی سیم لوک آرم آشنا شوید.

 

تامین منبع تغذیه

برای تامین منبع تغذیه زنگ بی سیم لوک آرم به سه عدد باتری نمی قلمی AAA نیاز دارید که بهتر است کیفیت باتری ها را بهترین انتخاب کنید تا مدام باتری هارا عوض نکنید. درحال که فرستنده از باتری ۱۲ ولتی ۲۳ آمپری استفاده می کند.

نوع هشدار زنگ بی سیم

این نوع زنگ بی سیم دارای چراغ های فلش هست که با زدن زنگ درب در هنگام ورود و خروج از طریق کنترل فعال و اعمال می شود.

 

زنگ بی سیم لوک آرم
زنگ بی سیم لوک آرم

 

راه اندازی

برای راه اندازی فقط کافی ست قسمتی از زنگ بی سیم کهاعلام کننده ورود و خروج هست را به روی درب وصل کنید و قسمت بعدی را که اعلام کننده هشدا ورود و خروج هست را در اطراف و نزدیکی خودتان باشد تا از ورود و خروج مشتریان و عموم مردم آگاه شوید.

 

جمع بندی

طلا فروشان از این زنگ استفاده می کنند تا مشتری که می خواهد وارد مغازه یا کارگاه شود اول اعلام حضور  کند بعد صاحب مغازه یا کسی که داخل هست اگر صلاح دید توسط تجهیزات دیگری که درب را بازد می کنند در را باز کند. زنگ بی سیم کاربرد های متعددی دارد بخصوص اگر کیفیت و برد بالایی داشته باشد.

 

برای خرید زنگ بی سیم از فروشگاه اینترنتی براما، ( اینجا کلیک کنید. )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

  • تجهیزات باغبانی، گل و گیاه
  • گلدان
درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه