آموزش نصب پروژکتور 500 وات - فروشگاه اینترنتی براما

آموزش نصب پروژکتور ۵۰۰ وات

اکثر مغازه داران و مشاغلی که برای دیده شدن تابلو یا میترین نیاز به نور زیاد دارند از نور افکن برای تامین نور مورد نیاز استفاده می کنند.

یکی از بهترین و پراستفاده ترین نور افکن ها پروژکتور مدادی می باشد که به بررسی پروژکتورپروژکتور مدادی با توان ۵۰۰ وات که توسط تیم فروشگاه اینترنتی براما نوشته شده است می پردازیم.

 

وصل کردن منبع تغذیه به پروژکتور

پروژکتور مدادی ۵۰۰ وات ایرانی هیچ نیازی به ترانس ندارد و منبع تغذیه این محصول برق شهری هست. برای اتصال پروژکتور به برق شما فقط به سیم حداقل ۱٫۵ نیاز دارید که پشت پروژکتور جایی برای اتصال سیم به پروژکتور ایجاد شده است و به راحتی وصل می شود.

 

قاب پروژکتور ۵۰۰ وات مدادی سی آی ای - فروشگاه اینترنتی براما
آموزش نصب پروژکتور ۵۰۰ وات

آوریزان نگه داشتن پروژکتور و تنظیم زاویه

برای اینکه به راحتی بتوانید پروژکتور را برای نور پردازی گسترده تر آویزان کنید یک آویز از جنس فلز بر روی پروژکتور ایجاد شده است که می توانید موقع نصب، محصل را به زاویه دلخواه خودتان تنظیم کنید تا نور پردازی مدنظر شما حاصل شود.

 

قاب پروژکتور ۵۰۰ وات مدادی سی آی ای - فروشگاه اینترنتی براما
آموزش نصب پروژکتور ۵۰۰ وات

جا انداختن لامپ داخل پروژکتور

بالای پروژکتور ( تصویر بالا ) پیچی مشاهده می کنید که برای جا انداختن لامپ فقط کافیست این پیچ را باز کنید تا محافظ جلویی پروژکتور باز شود و بتوانید لامپ را در جای خود قرار دهید و بعد جا انداختن لامپ محافظ را در جای خود بگذارید و پیچ را ببندید.

جمع بندی

امروزه تامین نور مناسب محل کار، گاراژ، پارک و … یکی از اصل های مهم بازاریابی و دیده شدن  می باشد که یکی از ارزان ترین روش های تامین این نیاز خرید پروژکتور مدادی هست که قیمت خیلی مناسب با طول عمر بیشتر نسبت به مدل های ال ای دی دارند.

 

برای خرید انواع پروژکتور از فروشگاه اینترنتی براما، ( اینجا کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

  • تجهیزات باغبانی، گل و گیاه
  • گلدان
درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه