آموزش کار با حشره کش برقی BTP

آموزش کار با حشره کش برقی BTP

راحت خوابیدن یکی از بهترین لذت ها بعد از کار زیاد و خستگی هست که نیازمند محیطی آرام و بی آزار می باشد. اغلب علت از خواب پریدن ما آزار و اذیت یا نیش زدن حشراتی مانند مگس و … است که خوابیدن را از چشم ما می گیرند. حال برای اینکه از خوابیدن تان بدون آزار و اذیت حشرات لذت ببرید ما به شما حشره کش برقی کوچک BTP را تویه می کنیم.

زیرا این حشره کش مصرف برق پایین، کارایی بالا و قیمت خیلی مناسبی دارد.

 

منبع تذیه

حشره کش برقی BTP نیازمند پریز برق می باشد که منبع تغذیه اش برق شهری هست  می توانید حشره کش را همیشه در حال اتصال به برق نگه دارید، فقط وقتی می خواهید کار کند توسط دکمه روی حشره کش آن را روشن و یا خاموش کنید.

آموزش کار با حشره کش برقی BTP

نحوه کار حشره کش برقی BTP

طرز کار حشره کش برقی BTP اینگونه است که شما با متصل کردن حشره کش به برق و روشن کردن آن می بینید که ۴ چراغ آبی رنگ کوچک داخل دستگاه روشن می شوند که آنها وظیفه جذب کردن حشرات را برعهده دارند.

روبروی چراغ ها میله هایی وجود دارند که برق به آنها وصل شده است ( توصیه می شود به این میله ها دست نزنید ) تا وقتی که حشرات به چراغ ها نزدیک شدند با این میله ها برخورد کنند و درجا براثر برق گرفتگی کشته شوند.

 

بهتر است رعایت کنید

۱- نوری که چراغ ها تولید می کنند به گونه ای هستند که حشرات را باید جذب خود کنند به خاطره همین بهتر است، روبروی دستگاهی که روشن است بخوابید یا حتی نگاه نکنید زیرا ممکن است باعث ایجاد سردرد شود.

۲- بهتر است به میله های داخل دستگاه دست نزنید و نگذارید اطفال به آنها دست بزنند، زیرا برقی که در داخل آنها جریان دارد ممکن است مشکلاتی برای شما ایجاد کند.

آموزش کار با حشره کش برقی BTP

جمع بندی

یکی از بهترین حشره کش های برقی همین دستگاه هست البته برای حشرات کوچک مناسب هست. قیمت مناسب و کارایی بالا نقاط قوت این محصول هست که در میان مشتریان می درخشد.

خواب لذت بخش را با این دستگاه تامین کنید.

برای خرید حشره کش BTP از فروشگاه اینترنتی براما، ( اینجا کلیک کنید. )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه
X