بشقاب دیوارکوب چیست؟

تزئین محیط کار و منزل یکی از عوامل موثر آرامش روان و زیبایی می باشد که امروز از صنایع دستی استفاده های دیگری مانند کادو دادن به دوستان و آشنایان نیز می شود که باعث صمیمیت و نزدیکی می شود. یکی از صنایع دستی معروف ایران زمین بشقاب دیوارکوب هست که طرح ها و رنگ بندی های زیبایی دارند و مورد علاقه بسیاری از مشتریان می باشند.

در حقیقت بشقاب دایوارکوب نوعی بشقاب با طرح های متنوع با رنگ های متناسب می باشد که زیبایی خاصی همراه خودشان دارند.

جنس بشقاب دایوارکوب

اغلب بشقاب های دیوارکوب از جنس سفال یا سرامیک هستند که قابلیت طراحی و رنگ بندی ها متنوع را به طراحان می دهد و می توانند به راحتی طرح مورد علاقه مشتریان را روی بشقاب پیاده کنند.

بشقاب دیوارکوب چیست؟
بشقاب دیوارکوب چیست؟

 

اندازه بشقاب دیوارکوب

بشقاب های دیوارکوب در اندازه های مختلفی هستند که در فروشگاه اینترنتی براما از اندازه ۱۶ سانتی متر داریم تا ۲۲ سانتی متر با تنوع رنگی و طرحی متفاوت.

 

فروشگاه اینترنتی براما
بشقاب دیوارکوب چیست؟

 

طرح های بشقاب دیوارکوب

بشقاب های دیوارکوب طرح های متنوعی دارند. طرح های موجود در فروشگاه اینترنتی براما عبارتنداز: درخت پس زمینه قهوه ای، طرح ع شق، نوشته تودرتو، طرح عشق و چندین طرح دیگر.

 

جمع بندی

صنایع دستی جزو بهترین تزئینات می باشد که در مکان های زیادی قابل استفاده اند و زیبایی خاصی به مکان مورد نظر می دهند. بشقاب دیوارکوب بخشی از صنایع دستی براما هست که می توانید دیگر محصولات صنایع دستی را داخل سایت فروشگاه اینترنتی براما ببینید.

 

صنایع دستی هنری در میان برترین هنرهای ایران زمین.

 

برای خرید بشقاب دیوارکوب از براما، ( اینجا کلیک کنید. )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

  • تجهیزات باغبانی، گل و گیاه
  • گلدان
درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه