در خرید پروژکتور به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

در خرید پروژکتور به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

امروزه یکی از عواملی که در فروش و بهتر دیده شدن ویترین و کار شما مهم هست تامین نور کافی برای دیده شدن هست. اغلب مغازه داران برای بهتر دیده شدن ویترین مغازه شان از نور افکن های قوی و پر نور به نام پروژکتور استفاده می کنند که تاثیر زیادی روی فروش شان دارد، زیرا باعث بهتر دیده شدن مغازه شان  می شود. البته دیگر اصناف مانند گاراژ داران، زیبایی و نگهبانی از مکان های عمومی ( مانند پارک ها، روگذرها و … )، مساجد، باغ ها و خیلی مکان های دیگر که پروژکتور آنها کارایی بسزایی دارد.

استفاده از پروژکتور روز به روز در حال افزایش هست و مدل های جدیدی با کارایی های جدیدی طراحی و ساخته می شوند. امیدواریم با خواندن این نوشته از تیم فروشگاه اینترنتی براما در خرید پروژکتور برایتان مفید باشد.

در خرید پروژکتور حتما به نوع پروژکتور توجه کنید، اغلب پروژکتورها ال ای دی یا مدادی ( خیاری ) هستند. پروژکتورهای ال ای دی روی خودشان لامپ دارند و اگر لامپ هایشان خراب شوند شاید قابل تعمیر باشند شاید هم نه، ولی پروژکتورهای مدادی لامپ خور هستند و روی محصول لامپ نیست و باید سفارش دهید. درصورت خراب شدن لامپ پروژکتور مدادی اغلب قابل تعمیر نیستند و باید عوض شوند پس در انتخاب لامپ دقت کنید که لامپ با کیفیت بخرید تا طول عمر زیادی داشته باشد.

منبع تغذیه پروژکتور را نیز در نظر بگیرید چون بعضی از انها برای اتصال به برق مقدار مصرفی بالایی دارند و باید مستقیم به برق وصل شوند. بعضی از پروژکتورها نیز برای اتصال به برق نیاز به ترانس دارند و اگر مستقیم وصل شوند می سوزند. حتما این مورد را از فروشگاهی که قصد خرید دارید بپرسید.

بیشتر مشتریان رنگ بدنه پروژکتور یا رنگ نور پروژکتور اهمیت زیادی دارد که بیشتر پروژکتورها رنگ بدنه مشکی و رنگ نور آفتابی یا مهتابی دارند. حتما در خرید پروژکتور این دو مورد را نیز در نظر بگیرید تا مشکلی برایتان پیش نیاد.

تقریبا مقدار محیطی که پروژکتور قابلیت روشنایی را دارد تا حدودی می توان تعیین کرد تا متوجه شوید برای مکانی که شما مدنظرتان هست مناسب هستند یانه. می توانید به پشتیبانی فروشگاه زنگ بزنید و اطلاعاتی در این باره کسب کنید.

ضخامت و کیفیت سیمی که می خواهید پروژکتور را به برق وصل کنید را باید بدانید چرا کم و زیاد بودن ضخامت سیم می تواند به پروژکتور صدمات جبران ناپذیری بزند.

تذکر: حتما حتما اندازه دقیق مقدار سیمی که نیاز دارید را اندازه بگیرید البته گاه گاهی بعضی مشتریان کمی بیشتر از اندازه می گیرند تا امکان بروز خطا را به حداقل برسانند.

روز به روز نیاز به پروژکتور و انواع نورافکن ها در حال افزایش هست و تاثیر این محصولات را در میزان فروش و دیده شدن بهتر درک می کنند. به مواردی که گفته شد توجه کنید تا پروژکتور مدنظرتان را به آسانی انتخاب و خرید کنید.

برای خرید انواع پروژکتور می توانید به فروشگاه اینترنتی براما نیز مراجعه کنید و از محصولات با کیفیت و قیمت مناسب دیدن فرمایید و خریدی مطمئن داشته باشید.

  • فروشگاه مرکزی براما
  • آبان ۲۲, ۱۳۹۸
  • 65 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه
X