نقد و بررسی چراغ مطالعه دو حالته

امروزه بسیاری از دانش آموزان، افراد اهل مطالعه، دانشجویان و کسانی که می خواهند در شب مطالعه کنند و برای اطرافیان خود مزاحمت ایجاد نکنند باید نور مورد نیاز برای مطالعه شان را طوری فراهم کنند که مشکلی برای استراحت و خواب دیگران به وجود نیاید.

یکی از بهترین نوع چراغ مطالعه در ایران و یا حتی در جهان، چراغ مطالعه منعطف دوحالته می باشد. در این مقاله به بررسی نقاط ضعف و قوت این مدل چراغ مطالعه در فروشگاه اینترنتی براما می پردازیم. با ما همراه باشید.

نقاط قوت

گردنه منعطف و قابل تغییر به زاویه های مختلف

چراغ مطالعه دارای ۲ اهرم چرخان در گردنه می باشد که می توان با شل کردن آنها گردنه آن را در زاویه های مختلف تنظیم کرد و با ثابت کردن آنها در همان زاویه مد نظرتان ایستاده می ماند. خود گردنه نیز به جنس فلز بوده ولی جنس اهرم ها پلاستیکی می باشند.

چراغ مطالعه دو حالته – گردن منعطف

درضمن فنرهایی در بخش پایینی و وسطی گردنه وجود دارد که به انعطاف پدیری بیشتر چراغ مطالعه کمک می کند.

چراغ مطالعه دو حالته – فنر گردنه

کلید خاموش و روشن

کلیدی نزدیک به پایه و در اوایل سیم برق چراغ مطالعه وجود دارد که مواقعی که نمی خواهید از چراغ مطالعه استفاده کنید دیگر نیازی نیست آن را از برق جدا کنید، فقط کافیست توسط این کلید چراغ مطالعه را خاموش و یا روشن کنید.

چراغ مطالعه دو حالته – کلید خاموش و روشن

پایه دار

همراه محصول پایه مخصوص چراغ مطالعه ارسال می شود که وزن مناسبی دارد و برای نگه داشتن چراغ مطالعه طراحی شده است که به راحتی متصل و یا جدا می شود. یکی از برجسته ترین نقاط قوت این چراغ مطالعه پایه دار بودن آن است.

چراغ مطالعه دو حالته – پایه دار

حباب فلزی

در بالای چراغ مطالعه حبابی به جنس فلز وجود دارد که باعث می شود نور به اطراف پخش نشود و از نور لامپ به صورت بهینه استفاده شود. در داخل این حباب فلزی می توانید لامپ چراغ مطالعه را نصب کنید که می توانید انواع لامپ LED، رشته ای و کم مصرف تا توان ۶۰ وات را استفاده کنید.

چراغ مطالعه دو حالته _ حباب فلزی

گیره دار

همراه چراغ مطالعه علاوه بر پایه، گیره نیز ارسال می شود تا اگر فضای کافی برای ایستاده نگه داشتن چراغ مطالعه نداشته باشید می توانید گیره را به کناره میز یا محل کار خود نصب کنید و چراغ مطالعه را بر روی گیره قرار دهید.

چراغ مطالعه دو حالته – گیره دار

نقاط ضعف

تنها نقطه ضعفی که بعضی خریداران فروشگاه اینترنتی براما گزارش کرده اند شل بودن نسبی محل اتصال چراغ مطالعه و پایه می باشد. البته کمی شل می باشد که باعث افتادن چراغ مطالعه نمی شود و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

نتیجه گیری

با توجه به اطلاعات و گزارشات مشتریان از این مدل از چراغ مطالعه، ۹۸٫۵ درصد خریداران این محصول رضایت کامل از آن داشتند. از لحاظ جنس و کیفیت هم مشکلی گزارش نشده است و نسبت به قیمتش یکی از پرچم داران چراغ مطالعه های ایرانی می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X