علت کار نکردن حشره کش برقی

علت کار نکردن حشره کش برقی

حشره کش های برقی با توجه به نیازهای مختلف در انواع متفاوتی طراحی و ساخته می شوند. حشرات موذی باعث از بین رفتن آسایش ما در خانه و محل کار می شوند کهه بهترین روش برای خلاص شدن از دست آنها، استفاده از حشره کش های برقی هست. حشره کش های برقی از یک سیستم ساده ولی کارآمدی استفاده می کنند که نیاز شما را برطرف خواهند کرد.

 

علت یابی کار نکردن حشره کش برقی

  • اغلب حشره کش های برقی دارای تعدادی چراغ کوچک برای جذب حشرات و موجودات موذی هستند، اگر چراغ ها درست کار نکنند از کارایی حشره کش کم خواهد شد.
  • روبروی چراغ ها صفحات فلزی وجود دارند که به منبع برق متصل هستند. چراغ ها حشرات را به طرف خود جذب می کنند و حشرات قبل از رسیدن به چراغ به صفحه فلزی یا آلومینیومی برخورد کرده و کشته می شوند. زیر صفحه فضایی برای جمع شدن حشرات مرده وجود دارد.
  • کلید خاموش و روشن وظیفه قطع و  وصل کردن تامین منبع انرژی حشره کش را برعهده دارند.

عمده علت کار نکردن حشره کش برقی

عمده حشره کش های برقی بیشتر به دلیل قطع اتصال صفحه فلزی/آلومینیومی با منبع برق کارایی خود را از دست می دهند. روش ساده ای که می توان کارآمدی آن را تست کرد به این صورت است که:

وسیله ای همچون پیچ گوشتی که دارای فلزی رسنا بوده و دسته غیر رسانا مانند پلاستیک دارند را بردارید. به صفحه فلزی/آلومینیومی حشره کش بزنید. اگر جرقه زد یعنی حشره کش به خوبی کار می کند، اگذ جرقه نزد نیاز به تعمیر دارد و کارایی خود را از دست داده است.

 

راستید به راحتی می تونید انواع مختلف حشره کش را با زدن روی  کلمه " خرید حشره کش " از فروشگاه معتبر براما تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

  • تجهیزات باغبانی، گل و گیاه
  • گلدان
درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه