ایا هندزفری به موبایل اسیب می رساند

آیا هندزفری به موبایل آسیب می رساند؟

در این بحثی نیست که هندزفری برای پوش ضرر دارد. ولی می توان ضرر این کار را تا حدی کم کرد. درکل بی تعارف ضرر خودشو داره .

راه کارهای کم کردن ضرر هندزفری

  • برخی هندزفری ها از تکنولوژی خاصی استفاده مرده اند که امواج مضر کمتری برای گوش تولید می کنند. پیدا کردن چنین هندزفری هایی بسیار سخت و فروشندگان زیادی درباره چنین هندزفری هایی اطلاعات چندانی ندارند.
  • تعداد محدودی از هندزفری ها هم به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که آسیب کمتری به گوش وارد می کنند. نحوه قرارگیری کاملا متفاوتیدارند و ممکن هست بیشتر افراد اینگونه طراحی و قرارگیری را دوست نداشته باشند.

آسیب ها و ضررهای استفاده از هندزفری

استفاده از هندزفری و هندفون می تواند بر روی شنوایی شما تاثیر بگذارند و آسیب ایجاد کند. اگر بی توجه باشید ممکن هست به یک آسیب بزرگ تبدیل شود. این تاثیرات بر روی کودکان و افراد در سن بلوغ بیشتر هست.

 

بیشتر افراد گوشی هوشمند دارند که هر لحظه که تمایل داشته باشند دوست دارند آهنگ را با صدای بلند و کیفیت خوب گوش دهند. این در حالی است که این امکان در فضاهای عمومی همچون اتوبوس امکان پذیر نیست. پس از هندطفری و هدفون استفاده می کنند. درضمن مکالمه با هندزفری هم آسان تر هست.

 

مشکل اصلی صدای بلند هندزفری می باشد که بر روی شنوایی شما تاثیر می گذارد و آسیب می رساند. فاصله گوش های هندزفری از گوش ها خیلی کمه و صداها مستقیم به گوش می رسد. آستانه شنوایی انسان حدودا 84 الی 94 دسیبل است که هر صدایی که از این میزان بیشتر باشد به گوش آسیب می رساند.

حالا میشه گفت که صدای بلند هندزفری یکی از علت های آسیب رسنادن به شنوایی می باشد. هرچه قدر صدا بلندتر باشد آسیب نیز به همان اندازه بیشتر خواهد شد.

عوامل موثر در آسیب رسنادن هندزفری به گوش

  • صدا هندزفری بلند تر همان اندازه آسیب به حلزونی بیشتر
  • مدت زمان طولانی گوش دادن به هندزفری با صدای بلند، حلرونی حساسیت خودش را از دست خواهد داد.
  • حتی اگر ادامه دار باشد کارهای بالا از بین رفتن سلول های شنوایی امکان پپذیر می شود.

سعی کنید مدت زمان استفاده از هندزفری و صدای آن را تنظیم کنید که آسیب چندانی به شنوایی شما وارد نشود.

راستید می توانید هندزفری های باکیفیت را با قیمتی بسیار مناسب با کلیک روی کلمه " خرید هندزفری " مشاهده و خرید مطمئن تونو انجام بدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

  • تجهیزات باغبانی، گل و گیاه
  • گلدان
درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه